Veebisaidi juhend, tingimused ja info

Meie saidis kasutatavad mõisted

Kehtivus - tähistab perioodi, mille jooksul konkreetsete tingimustega pilet kehtib reisimiseks.

Tagasilend mitte varem kui ehk minimaalne kohalviibimise aeg - tähistab päevade arvu, mis tuleb veeta sihtlinnas, enne kui võib hakata tagasi lendama. Tihti tuleb veeta sihtkohas vähemalt laupäeva öö vastu pühapäeva.

Maksimaalne sihtkohas viibimise aeg - tähistab hiliseimat päeva millal tagasilendu alustada võib. Soodsaimate hindade puhul on tihti lubatud viibida sihtkohas maksimaalselt üks kuu.

Teie broneeringu kontrollimine veebis - soovi korral saate www.viewtrip.com leheküljelt reisija nime ja broneeringu numbri alusel välja trükkida sõiduplaani. Saadame sellekohase märke ka meie kinnituskirjas.

Hindade saadavus - antud hinnad kehtivad kliendipoolseks broneerimiseks läbi internetibroneerimisisüsteemi ning muudest müügikanalitest need ei pruugi olla müüdavad.

Andmesisestuse õigsus - klient vastutab lennupileti broneerimisel kliendi poolt tehtud sisestuste õigsuse eest (sealhulgas, kuid mitte ainult lähte- ja sihtlennujaamad, kuupäevad, isikuandmed). Võimalike sisestusvigade korral ei saa Reisiekspert tagada tegelikult soovitud lennupileti(te) väljastamist. Valesti sisestatud nime ja passiandmete puhul on lennufirmadel õigus reisijat lennule mitte lubada ja/või siht- ja vaheriikide riigiametkondadel õigus reisijat mitte lubada riiki siseneda.

Piletite muutmine ja tagastamine - enamusele odava ja keskmise hinnaklassi piletitele kehtivad märgatavad piirangud; see tähendab näiteks ühte või mitut järgnevatest tingimustest - reisija nime ei tohi muuta, lennuaegu ja marsruuti ei tohi muuta, piletit ei saa tagastada (või kui see on võimalik, siis kohaldub ennufirma poolt määratud lisatasu)

Kokkulepe poolte vahel - Reisid.ee veebist broneeringu tegemisel Klient nõustub käesolevate teenindustingimustega ning valitud lennuhinna reeglitega.

Kui tekib lisaküsimusi või tahate täpsustada Teie broneeringu tingimusi - Reisid.ee kontaktteave.